Чернігів: перекриття руху транспорту по вулиці Князя Чорного продовжене до 16 квітня
Перекриття руху по вулиці Князя Чорного у Чернігові продовжене до 16 квітня – таке рішення прийняте 26 березня на засіданні виконавчого комітету міської ради.

При виконанні робіт виявилося, що додатково потрібно перекласти схил, де асфальт лежить просто на землі.
Також комунальники хочуть зробити перехід трубою під дорожним полотном з Десняка на Толстого, щоб на майбутнє була можливість зробити дощевідвід.
Підсумовуючи розгляд цього питання, міський голова Владислав Атрошенко доручив підготувати проєктну документацію, щоб особисто її переглянути.
- Я у вас буду через 15 хвилин, підготуйте проєкт по Князя Чорного, де там пішохідна доріжка, де смуги, як буде організований рух, - конкретизував Владислав Атрошенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06
Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є! 12:56
За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.
Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24
З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18
Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.