Виявлено 16 нових випадків випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 березня в області зафіксовано 16 нових випадків COVID-19.

Усі інфіковані з Чернігова. За минулу добу в області госпіталізовано 27 хворих.
На жаль, маємо 11 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли жінки 71 і 82 років та 62-річний чоловік з Чернігова, 66-річний та 64-річна жителі Коропського району, 69-річний житель Бобровицького та 50-річний – Корюківського районів. Також померли 73-річна жителька Ріпкинського, 62-річна – Козелецького та 60-річна – Бахмацького районів, а також 59-річна жінка з Ніжина. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 45 хворих. З них 10 чернігівців, четверо ніжинців, стільки ж мешканців Ічнянського району. По три особи одужали у Бахмацькому, Козелецькому, Коропському і Носівському, по два – у Ніжинському, Ріпкинському, Варвинському та Городнянському районах. П’ятеро хворих одужали у Чернігівському районі, по одному в Бобровицькому і Корюківському. З них п’ятеро осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 39 473 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 32 718 пацієнтів одужало;
– 5 310 — лікується амбулаторно;
– 617 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 752 летальних випадків;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1 100 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські спортсмени серед призерів Кубка України з рукопашного бою 17:11
З 28 до 31 серпня в місті Буча відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 17 областей.
«Пакунок школяра»: 5 актуальних питань про подання до сервісних центрів Пенсійного фонду України заяв на отримання виплати 17:10
Пенсійний фонд України профінансував перші виплати допомоги за державною програмою «Пакунок школяра» для понад 86 тисяч сімей першокласників. На спеціальні рахунки вже зараховано по 5 тисяч гривень. Обсяг першого фінансування – понад 430 млн грн.
10 нових укриттів на Чернігівщині — Фундація Олени Зеленської облаштовує безпечні простори для навчання 17:09
Учора перша леді України разом із командою Фундації Олени Зеленської відвідала чотири відновлені та облаштовані укриття у школах і садочках Чернігівщини. Загалом завдяки підтримці Фундації в області у 2025 році відкрилися 10 укриттів.

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками 17:05
Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.
70 чернігівських сімей отримають допомогу при народженні дитини 17:03
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 70 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 1 890 000 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 вересня.