Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 09:59:37

Прикордонники вилучили 310 монет у білоруса

22.10.2012   11:43

Близько півночі 19 жовтня в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Нові Яриловичі”, на виїзд з України, прибув рейсовий автобус сполученням Київ – Гомель.

Під час оформлення автобусу, серед пасажирів, прикордонним нарядом був виявлений в якості пасажира громадянин Республіки Білорусь Дмитро К., який підозрювався у здійсненні контрабанди історичних цінностей.

Після проведення усного опитування спільною оглядовою групою його особисті речі були оглянуті, в результаті чого, у валізі серед особистих речей було виявлено іноземні монети (Франції, Італії, Австралії, Германії, Данії, Британії) та монети колишнього СРСР кінця ХІХ – середини ХХ сторіччя в загальній кількості 310 штук.

Вилучені монети передані до Чернігівської митниці для проведення відповідної експертизи. Після отримання результатів якої буде розглядатись питання про складання протоколу про порушення митних правил і порушення у відношенні громадянина РБ кримінальної справи за ч. 1 ст. 201 КК України “Контрабанда”.

Останні новини Чернігівщини

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках