Перевірки на ринку підакцизних товарів тривають
На Чернігівщині тривають перевірки на ринку підакцизних товарів. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.
Про один з таких фактів повідомили фахівці управління податкового аудиту. Днями при проведенні фактичної перевірки фізичної особи-підприємця, який реалізовує тютюнові вироби (тютюн для куріння кальяну), було встановлено відразу три порушення.
Перше з яких – відсутність на тютюнових виробах марок акцизного податку. Також, у продавця не було жодних супровідних документів на товар, що свідчить про можливий нелегальний шлях потрапляння товару в Україну.
Третє порушення полягає у продажу підакцизних товарів через РРО без режиму попереднього програмування товару, а саме не зазначення коду УКТЗЕД. До порушника застосовані штрафні санкції на суму 25 тисяч гривень.
Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту з початку року проведено 114 фактичних перевірок та застосовано штрафних санкцій на суму близько 8,9 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.