Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 15:11:29

За минулу добу на Чернігівщині вакциновано від коронавірусу 340 осіб

17.03.2021   11:52Агенцiя

Станом на 17 березня у Чернігівській області вакцинація від коронавірусу охопила 1566 осіб.

За минулу добу вакциновано – 340 людей, а саме медпрацівників:
- 110 – Чернігівської обласної дитячої лікарні,
- 110 – Чернігівської міської №2,
- 70 – Чернігівського обласної психоневрологічної лікарні,
- 20 – Ніжинські медики ( ЦМЛ, ЦРЛ та приватні медзаклади),
- 30 – Прилуцькі медики (ЦМЛ, ЦРЛ та приватні медзаклади).

Імунізації на Чернігівщині відбувається згідно з планом. Жодної дози не утилізовано.

Всього для проведення вакцинації підготовлено 9 мобільних бригад та 1 бригада Міністерства внутрішніх справ.

На сьогодні планують проводити щеплення 3 мобільні бригади, які працюватимуть у Чернігівському міському пологовому будинку, обласному медичному центрі соціально значущих та небезпечних хвороб та у Чернігівській міській лікарні №3.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини