Виявлено 23 нових випадки COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 березня в області зафіксовано 23 нові випадки COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у трьох чернігівців, 14 ніжинців, п’ятьох жителів Коропського району, одного – Козелецького. З них 19 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще три летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 71-річна жителька Новгород-Сіверського району, 68-річний чоловік з Коропського та 85-річна жінка з Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 74 хворих. З них 16 чернігівців, шестеро ніжинців, стільки ж мешканців Городнянського району. По п’ять одужавших у Бахмацькому, Козелецькому і Чернігівському, по вісім – у Варвинському і Носівському, по три – у Ніжинському й Ічнянському, по два – у Борзнянському та Менському. Четверо хворих одужало у Ріпкинському та один у Бобровицькому районах. З них 29 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
За минулу добу в області провели понад 2 500 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.