Поліція притягнула до відповідальності двох підприємців за нелегальне виготовлення та обіг алкоголю
Дільничні офіцери Чернігівського районного управління поліції та співробітники Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області викрили двох фальсифікаторів алкоголю та цигарок.
13 березня поліцейські виявили та вилучили у чернігівського підприємця близько 960 літрів рідини з характерним запахом спирту. З них 300 літрів лікеро-горілчаної продукції, решта розфасована в пакети bag-inbox. Крім того, поліцейські виявили та вилучили понад 2 тисячі пачок цигарок, теж без марок акцизного збору.
На підприємця поліція склала адміністративні матеріали за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), що тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з можливою конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
Такі відпрацювання відбуваються на постійній основі. Так, за кілька днів до цього поліція склала декілька протоколів на підприємців, що теж реалізовують алкоголь з порушеннями.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression