Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, а під час поверхневої перевірки знайшли речовини, схожі на наркотичні
Сьогодні вранці на вулиці Толстого один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Nissan Primera. Як з’ясувалося, за кермом перебував 31-річний житель Чернігівського району.

Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік відмовився від проходження огляду у встановленому законом порядку. Повторив він свою відмову і за присутності двох свідків.
Перевіряючи інформацію про водія, патрульні встановили, що громадянин раніше позбавлений права керування транспортними засобами за рішенням суду за аналогічне правопорушення – керування авто в стані сп’яніння.
Під час поверхневої перевірки охоронці порядку виявили у кермувальника паперові згортки та поліетиленові пакетики з речовинами, схожими на наркотичні. На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу.
Патрульні склали на громадянина адмінпротокол за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння вчинене повторно) КУпАП. Надалі він продовжив своє спілкування вже зі слідчим.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.