Поліцейські оперативно затримали молодика, що обкрадав приватні будинки
Поліція за «гарячими слідами» викрила раніше судимого чернігівця, який за один день обікрав два приватних будинки в обласному центрі.

4 березня близько 15-ї години до поліції звернувся 60-річний мешканець Чернігова. Чоловік повідомив, що до його будинку, шляхом віджиму металопластикового вікна, проник невідомий та викрав звідти кавомашину.
Того ж дня близько 17-ї години 43-річна чернігівка заявила до поліції про те, що з її дому викрадено фотоапарат «Кенон» та відеокамеру «Панасонік». Зловмисник проник до оселі так само – зламавши металопластикове вікно.
За обома фактами слідчий Чернігівського районного управління поліції відкрив провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Того ж дня поліцейські встановили особу причетного до крадіжок – ним виявився раніше судимий 26-річний чернігівець. Поліція затримала молодика у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Викрадене майно вилучене.
Нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу та оголошення про підозру у вчиненні правопорушення.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1особа та 4 особи постраждали.

25 вересня - цей день в Україні та в світі 08:49
ДЕНЬ 579 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 579 RUSSIAN AGRESSION
Киїнська громада та ГО "Жіночий формат" уклали меморандум про співпрацю 20:17
Днями відбулася зустріч голови ГО "Жіночий формат" Антоніни Федорченко з Киїнським сільським головою Андрієм Головачем.