Виявлено 188 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання 45 чернігівців, 43 жителів Варвинського району, 17 – Ічнянського, 14 – Коропського, 13 - Носівського, 11 - Козелецького. По вісім інфікованих у Бобровицькому, Прилуцькому і Срібнянському районах, по два – у Куликівському, Чернігівському, Бахмацькому та Борзнянському. Шість хворих у Городнянському районі, четверо - у Ріпкинському, троє - у Сновському. З них 15 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 помер 81-річний житель Ріпкинського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 54 хворих. З них шість чернігівців, троє ніжинців стільки ж мешканців Варвинського і Городнянського районів. По два одужавших у Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Новгород-Сіверському, Семенівському і Чернігівському районах, по п'ять - у Бахмацькому, Носівському й Ріпкинському. По чотири жителі одужало у Куликівському і Ніжинському, по одному - у Корюківському й Сновському. З них 19 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 36 513 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 500 пацієнтів одужало;
– 3 898 — лікується амбулаторно;
– 344 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 695 летальних випадків;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1400 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.