Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 12:37:40

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

06.03.2021   14:05Агенцiя

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Для порятунку життів гуманістичний рух UAnimals запускає проєкт стерилізації в Миколаєві, Черкасах, Чернігові, Харкові та Полтаві.

Початок весни приносить не лише сонячну погоду, але й збільшення числа безпритульних тварин в Україні. Одна пара собак за три роки може збільшити чисельність тварин на вулиці до 500, а пара котів – до 370. Страждають від цього самі тварини, бо більшість народжених на вулиці приречені на смерть. Тож у UAnimals закликають бути відповідальними і не викидати тварин на вулицю, не купувати, а брати собак і котів з притулків та вулиць.

«Стерилізація є надзвичайним важливим і потрібним інструментом порятунку безпритульних тварин. Річ у тім, що одна пара собак за три роки може збільшити чисельність тварин на вулиці до 500, а пара котів – до 370. Народжуючись на вулиці, ці тварини приречені до страждань, знущань з боку неадекватних людей і загибелі через голод, холод, спрагу. Стерилізація в комплексі із популяризацією адопції є гуманним інструментом порятунку тварин. До цього варто додати, що UAnimals працює не лише з наслідками, але й причинами. Ми намагаємось на законодавчому рівні врегулювати відповідальність власників, які мають нарешті зрозуміти, що тварина – не іграшка, яку можна просто викинути чи залишити на дачі», – розповідає Олександр Тодорчук, голова UAnimals.

Якщо ви волонтер в одному із перелічених міст і маєте тварину на стерилізацію, ви можете звернутись за телефонами нижче та записатись у чергу на безкоштовну стерилізацію. Проєкт триватиме весь березень. Звертаємо увагу на те, що мова йде про стерилізацію саме безпритульних, а не домашніх тварин.

Чернігів: Яна Тулупова, 0933014150. Триває запис на стерилізацію котів.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.