Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 20:22:14

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

05.03.2021   13:45Агенцiя

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

- Лютий видався не менш насиченим, аніж січень. Але хочу запевнити – попереду нас чекає ще більша активність, - звернувся до підлеглих начальник управління, полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. – Служба має чітку стратегію розвитку на найближчі роки. Нам усім є над чим працювати для досягнення поставленої задачі і виправдати довіру людей та держави, гідно виконуючи функції із забезпечення безпеки судової влади.

В ході наради профільні заступники озвучили результати проведеної роботи, доповіли щодо поточного стану справ та окреслили ключові напрями діяльності в березні.

Упродовж звітного періоду кількість об'єктів, що перебувають під охороною управління, поповнились дванадцятою установою системи правосуддя. Це Щорський районний суд Чернігівської області.

Судовими охоронцями було забезпечено безпеку майже 3,4 тис судових засідань, через які пройшли понад 9 тис осіб. Заради уникнення порушень громадського порядку, під час розгляду 4-ох потенційно конфліктних судових засідань залучалося посилення нарядів.

Вилучено 98 заборонених предметів, що майже вдвічі більше, ніж у січні. Майже половина - 46% - ножі, 30% - сльозогінні балончики, інші колючо ріжучі предмети – 15%, 7% склали пристрої споряджені гумовими кулями, 2,2% – шокери. Найбільшу кількість небезпечних речей вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 42 та Новозаводському райсуді – 27.

Значну увагу приділили профпідготовці. Зі співробітниками ІІ та ІІІ категорії проведено цикл занять, у тому числі відпрацювання практичних навичок володіння вогнепальною зброєю. Набуті знання судові охоронці підкріпили складанням відповідних заліків. На базі сімох судів провели тактико-спеціальні навчання.

Не припиняється робота з удосконалення обладнання службових приміщень. Зокрема, для посилення безпеки співробітників при поводженні зі зброєю було придбано та встановлено стаціонарний кулевловлювач.

Планомірно здійснюються заходи тилового та логістичного забезпечення. Ряд об'єктів охорони облаштовано додатковими технічними засобами відеозв’язку з виведенням зображення на монітори оперативно-чергової служби. Крім того, проведено чималий обсяг будівельних робіт, в ході яких відремонтовано 15 службових приміщень.

На завершення Олександр Рибак вчергове нагадав підлеглим щодо необхідності безумовного виконання організаційно-розпорядчих та нормативних документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини