Проходять районні етапи Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості "Пожежі краще запобігти!"
На Чернігівщині тривають районні етапи Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості "Пожежі краще запобігти!".
4 березня журі, до якого увійшли надзвичайники й освітяни Бахмацького, Корюківського, Куликівського, Новгород-Сіверського та Срібнянського районів визначило переможців, роботи яких прийматимуть участь у обласному етапі.
Зазначимо, мета конкурсу - залучення дітей до вивчення і популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у підростаючого покоління навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження життя й здоров’я від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.
У номінаціях художня та декоративно-прикладна творчість приймають участь діти від 6 до 18 років.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.