Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 09:08:56

Вироком суду призначено покарання крадію деревини

27.02.2021   09:20Агенцiя

Вироком Чернігівського районного суду мешканця одного із сіл Чернігівського району та області визнано винним у вчиненні крадіжки деревини (ч.1 ст.185 КК України) та призначено покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що в жовтні 2020 року у вечірній час, 40-річний чоловік, перебуваючи у заповідному урочищі місцевого значення «Червоний борок» на території Пакульського лісництва ДП «Чернігівське лісове господарство» поблизу с. Андріївка Чернігівського району та області, використовуючи саморобний трактор з причепом, таємно викрав з землі п’ятнадцять колод круглих лісоматеріалів породи сосни звичайної довжиною 2,5 метри кожна.

При призначенні покарання судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі, враховано каяття обвинуваченого.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини