Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 05:43:26

Чернігів: внаслідок вибуху та пожежі в приватному гаражі постраждало 2 чоловіків

27.02.2021   09:05Агенцiя

26 лютого о 12:04 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух з послідуючим горінням в приватному гаражі, що по вул. Кільцевій, 16.

На місце події оперативно прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. У будівлі відбувалося горіння майна, меблів та автомобіля "Porsche Cayenne". Створилася загроза перекидання вогню на поруч розташовані споруди.

Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу о 12:16 було локалізовано, а о 13:30 остаточно ліквідовано. В результаті вибуху постраждали двоє чоловіків, 1986 та 1976 р.н.. З опіками їх каретою швидкої допомоги було госпіталізовано до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

Вогнем знищено автомобіль, майно, пошкоджено конструктивні елементи гаражу. Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини