Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 14:30:18

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.02.2021   08:52Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 24 лютого по 8:00 25 лютого 2021 року.

Протягом минулої доби зареєстровані 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі у житловому секторі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.


Стан доріг:

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області для забезпечення експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення працювали 44 одиниці спецтехніки та 50 працівників, проїзд транспортних засобів на автодорогах державного значення в межах області забезпечений.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В м. Чернігові по вул. Кільцевій біля будинку №35 о 20 год. 23 лютого водій  автомобіля "Renault Megane Scenic" під час роз’їзду із зустрічним транспортним засобом здійснив наїзд на пішохода, яка рухалась у попутному напрямку правим краєм проїжджої частини дороги. Внаслідок наїзду жінка, 1952 року народження, від отриманих травм загинула на місці аварії.


Пожежі в житловому секторі – 4:

- в с. Низківка Корюківського  району (Сновська ТГ) в господарстві по вул. Миру, 3  о 07 год. 20 хв.  24 лютого сталася пожежа житлового будинку (5х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено та пошкоджено стіни на площі 6 кв. м. Ймовірна причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів;

- в с. Дігтярівка Новгород-Сіверського району (Новгород-Сіверська ТГ) в господарстві по вул. Покровській, 4 о 19 год. 35 хв. 24 лютого сталася пожежа житлового будинку (5х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;

- в м. Чернігові в сміттєзбірному контейнері дев'ятиповерхового житлового будинку по вул. Любецькій, 7 о 20 год. 24 хв. 24 лютого сталася пожежа сміття. Вогнем знищено сміття. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;

- в  с. Гриціївка Прилуцького району (Срібнянська ТГ) в господарстві по вул. Набережній, 4 о 00 год. 00 хв. 25 лютого сталася пожежа господарчої будівлі (10х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено майно. Причина - необережне поводження з вогнем господаря


Інші повідомлення:

Протягом доби підрозділи управління ДСНС в області 6 разів залучалися для проведення робіт із буксирування транспортних засобів. Вивільнені 7 транспортних засобів та надано допомогу 11 особам.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 10 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  12 мкр/год., Сновськ – 8 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 24 лютого по  20 годину 25 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів, слабкий туман. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0-5º тепла.
По м. Чернігову температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 3-5º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини