Поліція Чернігівської області проводить тактико-спеціальні навчання
З опівночі 24 по 27 лютого на території Чернігівської області відбудеться активна фаза тактико-спеціальних навчань поліції із затримання озброєних злочинців.
Організовує навчання Національна поліція України.
В учбово-тренувальних навчаннях «Грім», «Сирена» та «Заручник» будуть задіяні всі сили та засоби поліції Чернігівщини: від чергових співробітників до спецпідрозділів. Окрім того, до процесу долучена Національна гвардія.
Поліція закликає громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та не панікувати у разі, якщо на вулицях або в будівлях вашого населеного пункту ви побачите велику кількість поліції.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».