Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 12:01:41

Гуртожиток залишається у комунальній власності

23.02.2021   07:55Агенцiя

Господарський суд Чернігівської області погодився із доводами прокурора і ухвалив законне, обгрунтоване рішення про відмову в задоволенні скарги приватного підприємства щодо виконавчого рішення про передачу гуртожитку по проспекту Миру 205 в місті Чернігові.

Рішенням Господарського суду Чернігівської області ще в березні 2018 задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі Чернігівської міської ради та регіонального відділення ФДМУ по Чернігівській області до суб’єкта господарювання про зобов’язання передати у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова ½ частини гуртожитку державного житлового фонду з мережами електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення, який був збудований за радянських часів за рахунок державних капітальних вкладень.

Перебування указаного гуртожитку у володінні та користуванні суб’єкта господарювання приватної форми власності суперечило інтересам територіальної громади м. Чернігова, а також вимогам законодавства України», негативно впливало на реалізацію житлових прав його мешканців, зокрема права на приватизацію житлових приміщень.

Не бажаючи позбавлятися приміщення гуртожитку, підприємство упродовж 2018-2021 років використало всі можливі процесуальні засоби, зокрема щодо апеляційного, касаційного оскарження рішення суду, звернення із заявою про перегляд справи за нововиявленими обставинами, які закінчилися не на його користь.   

Рішення Господарського суду Чернігівської області виконано Центральним відділом ДВС у м. Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, 01.07.2020 виконавче провадження закінчено.

Однак дії державного виконавця та його постанова про закінчення виконавчого провадження були підприємством оскаржені до Господарського суду Чернігівської області.

За результатами розгляду справи суд погодився із доводами прокурора, представників міської ради та органу ДВС, ухваливши законне та обгрунтоване рішення про відмову в задоволенні скарги.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини