Чернігівська область: троє росіян потрапили в ДТП. ФОТО
З понівеченої під час ДТП автівки рятувальники визволили трьох постраждалих

18 жовтня близько 9:00 у Бахмацькому районі неподалік від села Городище на 115-му км автотраси Кіпті-Глухів-Бачівськ 44-річна водій автомобіля "Тoyota Land Cruiser" не впоралася з керуванням, з'їхала у кювет та скоїла наїзд на придорожнє дерево.
Внаслідок ДТП водій та двоє з трьох пасажирів отримали тілесні ушкодження й були затиснуті в понівеченій автівці. На місце події оперативно прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Бахмач. Рятувальники за допомогою спецінструменту деблокували людей та передали їх працівникам швидкої медичної допомоги. Всіх трьох постраждалих, які є громадянами Росії, доставлено у Бахмацьку районну лікарню. Стан їх здоров’я задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30
Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».
У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27
Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.
Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24
Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17
Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.