Виявлено 102 нових випадки COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 лютого в області зафіксовано 102 нових випадки COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 42 чернігівців, 10 ніжинців, стількох же мешканців Козелецького району. Тринадцять хворих виявили у Ріпкинському, п’ятеро – у Борзнянському районах, четверо – у Носівському, троє – у Сосницькому. По шість інфікованих у Менському та Сновському районах, двоє – в Ічнянському і один – у Куликівському. З них 17 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19, помер 87-річний житель Козелецького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 138 хворих. З них 48 чернігівців, 14 ніжинців, п’ятеро прилучан, стільки ж мешканців Козелецького, Менського й Сосницького районів. По три одужавших у Корюківському, Прилуцькому, Куликівському, Ніжинському, Бахмацькому та Варвинському районах, по два – у Городнянському, Ічнянському, Срібнянському і Сновському. По шість інфікованих одужало у Новгород-Сіверському, Ріпкинському та Чернігівському районах, по чотири – у Носівському, Семенівському й Борзнянському. З них 37 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 35 225 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 30 385 пацієнтів одужало;
– 3 829 — лікується амбулаторно;
– 288 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 652 летальних випадки;
– 71 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 900 тестувань
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.