Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 06:39:28

Про впровадження проєкту AGROHUB Chernihiv Region говорили сьогодні в Чернігівському обласному навчально-виробничому центрі

20.02.2021   11:02Агенцiя

19 лютого, з метою опрацювання шляхів та можливостей впровадження проєкту AGROHUB Chernihiv Region, була організована робоча зустріч представників обласної виконавчої і представницької гілок влади на базі комунального навчального закладу «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр».

В заході взяли участь заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов,начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда, заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства- начальник управління розвитку сільського господарства облдержадміністрації Олег Крапивний та директор навчально-виробничого центру Юрій Кульгейко.

Керівники, як і було заплановано на минулій зустрічі 2 лютого, зібралися разом з мешканцями житлового будинку, який розташований в одній будівлі із навчально-виробничим закладом, аби досягти домовленості стосовно приміщень та комунікацій спільного користування. Адже реалізація проєкту AGROHUB Chernihiv Region в обласному навчально-виробничому центрі на початковому етапі передбачає капітальний ремонт та переобладнання комунікацій комунального закладу. Представники об’єднання співвласників житлового будинку висловлювали занепокоєння щодо можливого погіршення їх житлових умов та обмеження прав на користування комунальними мережами через реконструкцію центру.

Дмитро Блауш після детального обговорення проблемних питань запевнив мешканців будинку, що реалізацію проєкту буде проведено з дотриманням їх прав та законодавчо визначених вимог.

Після тривалих дискусій та обговорень було вирішено повернутися до розмови пізніше та організувати ще одну зустріч, аби узгодити позиції та врешті-решт досягти консенсусу.

Нагадаємо, що заявником та розробником проєкту AGROHUB Chernihiv Region є Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА. Дана ініціатива бере участь у конкурсі проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, і більш ніж на 80% буде фінансуватися за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу.

Проєкт має на меті підвищення добробуту жителів сільських територій Чернігівської області через створення простору для обміну ідеями та кращими практиками серед аграріїв, інноваторів та управлінців, застосування різних програм інкубації і акселерації, отримання консультативної, менторської підтримки для започаткування та ведення власної справи.

Даний проєкт включений до Комплексної Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області на 2021 – 2027 роки, яка була прийнята на засіданні другої (позачергової) сесія восьмого скликання обласної ради 26 січня цього року. Програмою передбачено реалізацію проєкту протягом 2021 – 2022 років та фінансування з обласного бюджету в сумі 2250,0 тис. грн.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.