Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 04:00:03

У Чернігові перенаправлять транзитні вантажівки з Кільцевої на ближчі до виїзду з міста Олександрівську та Малиновського

20.02.2021   10:34Агенцiя

Ці вулиці відремонтують, зроблять там транспортні розв'язки, а на Кільцевій - також і вуличне освітлення.

У Чернігові цього року готуються приступити до практичного розв’язання комплексу проблем, пов’язаних з проїздом великовантажного автотранспорту по Кільцевій/Шевченка до північно-західного визду з міста (в бік Новгорода-Сіверського). Завдання – розвантажити від транзитного вантажного транспорту магістральні вулиці (зокрема, значну ділянку вулиці Шевченка) та густозаселені житлові квартали. Про те, щоби пустити вантажний транспорт по більш наближених до виїзду з міста вулицях Олександрівській та Малиновського, говориться вже тривалий час, і в тому числі - публічно.  

18 лютого на засіданні виконавчого комітету міської ради прийняті два рішення, які стосуються наступних кроків в облаштуванні такого шляху.

Зокрема, у прийнятих змінах до рішення щодо переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури,  природоохоронних заходів та інвестиційних проектів на 2021 рік, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади, зазначені кошти в сумі 12 млн грн. з цільовим призначенням «Поточний середній ремонт ділянок доріг вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського в м. Чернігів».

Як пояснив на засіданні керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц, ці кошти закладаються для того, щоби вже зараз була технічна можливість починати всі проектні та процедурні моменти, пов’язані з ремонтом цих вулиць.

На повне виконання таких значних робіт потрібна набагато більша сума, яку місто шукатиме та залучатиме. Відповідні наміри міської влади озвучив на виконкомі чернігівський міський голова Владислав Атрошенко:

- На сьогоднішній день  можу констатувати, що в нас налагоджуються стосунки з обласною державною адміністрацією. Ми один одного чуємо, розуміємо. Є, можливо, різні точки зору на деякі питання бюджету – але я думаю, що ми «дошліфуємо» всі ці речі. Приємно, що сьогодні область бачить  проблему міста в необхідності розвантаження магістральних шляхів від грузового транспорту. І як раз це ініціатива губернатора – допомогти з обласного дорожного фонду на будівництво дороги. Мається на увазі Кільцева від Миру до Олександрівки з поворотом наліво і з виїздом машин через фабрику «Сіверянка» і по Малиновського на Шевченка в напрямку Новгорода-Сіверського. Це важливе питання. І воно потребує серйозних асигнувань. Губернатор долучається до цього питання і ми разом робимо цю велику справу для міста.

Як нам уточнив керівник управління ЖКГ пізніше, у двох місцях облаштування нового шляху для проїзду вантажного автотранспорту через вулиці 1 Травня, Олександрівську та Малиновського включатиме влаштування кругового руху автотранспорту на перехрестях. Це перехрестя 1 Травня/Кільцева і Малиновського/Шевченка. Роботи плануються вже на 2021 рік.

На цьому ж засіданні виконкому погоджені зміни до комплексної програми розвитку ЖКГ міста, які стосуються, зокрема, влаштування освітлення вулиці Кільцевої. 9,3 млн грн. в рамках цієї програми пропонується передбачити на будівництво мережі зовнішнього освітлення цієї вулиці.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ігор Чередінов удостоєний високої відзнаки ЄОК. Вітаємо!

Ігор Чередінов удостоєний високої відзнаки ЄОК. Вітаємо! 15:56

Під час 41-го щорічного семінару Європейських Олімпійських Комітетів, що проходить в словацькому місті Шаморін, відбулась урочиста церемонія вручення Європейської олімпійської лаврової нагороди.

На Чернігівщині родина пасічників створила локацію для зеленого туризму

На Чернігівщині родина пасічників створила локацію для зеленого туризму 15:49

У селі Красляни Чернігівської області родина Олександра, Кристини та Семена Зубків займається бджолярством понад 7 років. За цей час відкрили магазин домашньої продукції «Пасіка На Зубок», розширили площу під пасіку та разом з представниками місцевого самоврядування запустили туристичний маршрут «Красляни: історія, краса, апітерапія».

В Ічнянській тергромаді працюють над запуском власної автостанції

В Ічнянській тергромаді працюють над запуском власної автостанції 15:39

24 листопада по цьому питанню зібралися керівництво тергромади, очільник та заступник "Чернігівського обласного підприємства автобусних станцій 17499" та начальник Ніжинського куща автостанцій, який є власником приміщення ічнянської автостанції, пише Ічнянська міська рада.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 506 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 506 нових випадків COVID-19 15:22

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 506 нових випадків COVID-19. Зокрема 310 — у Чернігівському районі (в тому числі 194 — у Чернігові), 126 — у Ніжинському, 33 — у Корюківському, 27 — у Прилуцькому та 10 — у Новгород-Сіверському районі.

«Будинок колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром

«Будинок колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром 15:20

Територія колишнього радянського «Будинку колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром, жодних ризиків для цього напрямку її використання нема. У цьому запевнив депутатів і громадськість на сесійному засіданні Чернігівської міської ради 25 листопада міський голова Владислав Атрошенко.