Велосипедист з ознаками алкогольного сп’яніння спричинив аварійну ситуацію, що ледь не призвело до ДТП
Вчора, близько 23-ї години, до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля та велосипеда. Постраждалих немає. За вказаною адресою направили один з екіпажів патрульної поліції.
Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що 45-річний чернігівець, рухаючись вулицею Незалежності на велосипеді, під час повороту ліворуч не надав переваги автомобілю Renault Trafic, який рухався у зустрічному напрямку.
Аби уникнути наїзду на велосипедиста, водій мікроавтобуса здійснив екстрене гальмування та скерував авто у сніжний замет. Автомобіль не отримав механічних пошкоджень.
Під час спілкування з велосипедистом інспектори помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Згодом цей факт був підтверджений у медичному закладі.
Патрульні склали на велосипедиста адмінпротокол за ч. 4 ст. 127 (Порушення ПДР велосипедистами, що спричинило створення аварійної ситуації) та винесли постанову за ч. 3 ст. 127 (Порушення ПДР велосипедистами, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.