Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 02:51:58

Олену Дмитренко обрано головою наглядової ради ПАТ "Поліграфічно-видавничий комплекс "Десна"

18.02.2021   10:22Агенцiя

Голова обласної ради Олена Дмитренко взяла участь у засідання наглядової ради ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна».

До роботи долучилися директор ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» Микола Вербовий, начальник юридичного відділу вищезазначеного підприємства Лариса Юрченко, члени наглядової ради: представник акціонера ТОВ «Редакція Чернігівської обласної газети «Гарт» Дмитро Іванов, представник акціонера ПрАТ «Поліська страхова компанія» Тарас Єрко та акціонер товариства Олег Шеремет.

Затвердивши порядок денний, присутні шляхом голосування обрали головою наглядової ради товариства Олену Дмитренко.

Далі учасники засідання визначили дату скликання Загальних зборів акціонерів Товариства, які заплановано провести 16 квітня поточного року. Після цього було затверджено проєкт порядку денного та узгоджено питання і рішення, які будуть розглядати акціонери товариства на Загальних зборах.

Погоджуючи порядок підготовки та проведення Загальних зборів, наглядовою радою затверджено склад реєстраційної та тимчасової лічильної комісій.

Також учасники засідання продовжили з директором Товариства контракт терміном на 2 роки, одночасно затвердивши його умови.

Після засідання голова обласної ради Олена Дмитренко разом із членами наглядової ради обговорили актуальні питання діяльності товариства у нинішніх умовах та ознайомилися з виробничими потужностями підприємства і побували в друкарських цехах.

Як розповів Микола Вербовий, ПАТ «ПВК «Десна» є правонаступником «Редакційно-видавничого комплексу «Деснянська правда», зараз тут працює 54 працівника, зі них 35 безпосередньо в цехах. Інфраструктурні потужності підприємства, які розташовані у Чернігів по проспекту Перемоги, 62 на 16 тис. кв. м, окрім цехів виробничої бази, здаються в оренду організаціям та установам. Торік дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) склав майже 16 млн грн.

За словами заступника директора ПАТ «ПВК «Десна» Олега Жили, всупереч конкуренції «Десна» залишається одним з провідних поліграфічних підприємств Чернігівщини зі стабільною репутацією якісного виробника. На обладнанні друкується переважна більшість газет та журналів області.

Крім періодики, тут за допомогою потужного обладнання, офсетних друкарських машин, копіювальних, проявляючих, ріжучих та пресуючих станків виготовляють книги, брошури, афіши, календарі та іншу друковану продукцію. Член наглядової ради Дмитро Іванов звернув увагу присутніх, що саме на обладнанні цього підприємства були надруковані його твори, які удостоєнні найвищої у вітчизняних літературних колах Шевченківської премії.

Голова обласної ради Олена Дмитренко зазначила, що попри загальні тенденції до зменшення замовлень на друковану продукцію, підприємство надає якісні послуги замовникам та здійснює поточну господарську діяльність на належному рівні. Тому у числі постійних замовників друкованої продукції і Чернігівська обласна рада. Разом з тим, модернізація матеріально-технічної бази, розширення спектру послуг та освоєння нових ринків збуту продукції дозволить забезпечити конкурентоздатність ПАТ.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).