За матеріалами СБУ засуджено торгівця зброєю
За матеріалами Служби безпеки України у Чернігівській області до кримінальної відповідальності притягнуто торгівця вогнепальною зброєю.
Під час обшуків у зловмисника виявлено посвідчення «групи спеціального призначення органів держбезпеки «Вимпел», видане на території РФ.
Встановлено, що місцевий приватний підприємець, який займався продажом спецодягу та амуніції, організував нелегальний збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки. Своїх клієнтів ділок підшукував через особисті зв’язки, у тому числі у кримінальних колах.
Під час обшуків за місцем роботи, проживання та у гаражному приміщенні зловмисника, правоохоронці, серед іншого, вилучили:
- карабін, перероблений під автоматичну стрільбу,
- три пістолети,
- майже 500 набоїв різного калібру,
- запали до гранат,
- 2 кілограми пороху.
Деснянський районний суду ухвалив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України і призначив зловмиснику покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки.
Пресцентр СБУ
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression