Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 13:15:20

Підприємців поінформували про новації в умовах ведення бізнесу

17.02.2021   11:30Агенцiя

16 лютого відбулось засідання "круглого столу" представників малого та середнього бізнесу з ДПС у Чернігівській області, координатором та організатором якого виступила ДО "РФПП по Чернігівській області".

Заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зазначила, що даний захід є продовженням співпраці бізнесу та влади і має на меті підтримати інформаційно підприємців Чернігівської області.

Валерія Неудачина, генеральний директор Фонду та Марія Фінюк, заступниця генерального директора, в свою чергу наголосили про те, що держава відкрита для бізнесу та всіми засобами сприятиме його підтримці.

Якісні роз'яснення у формі конструктивного діалогу представникам бізнесу надали спеціалісти з ДПС у Чернігівській області.

Щодо проведення кампанії декларування доходів громадян у 2021 році доповідала Ольга Корнієвська – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З проблемними питаннями щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій допомагала розібратись Інна Чумакова – начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, ведення Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області.

А Валерій Коваль - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту - надавав консультації з питань перевірок ДПС, окреслив всі новації, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Представники малого та середнього бізнесу зазначили, що на меті підприємців нашої області є збагачення економіки нашого краю у тісному поєднанні з власне добробутом самих бізнесменів.

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини