Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 07:01:35

Підприємців поінформували про новації в умовах ведення бізнесу

17.02.2021   11:30Агенцiя

16 лютого відбулось засідання "круглого столу" представників малого та середнього бізнесу з ДПС у Чернігівській області, координатором та організатором якого виступила ДО "РФПП по Чернігівській області".

Заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зазначила, що даний захід є продовженням співпраці бізнесу та влади і має на меті підтримати інформаційно підприємців Чернігівської області.

Валерія Неудачина, генеральний директор Фонду та Марія Фінюк, заступниця генерального директора, в свою чергу наголосили про те, що держава відкрита для бізнесу та всіми засобами сприятиме його підтримці.

Якісні роз'яснення у формі конструктивного діалогу представникам бізнесу надали спеціалісти з ДПС у Чернігівській області.

Щодо проведення кампанії декларування доходів громадян у 2021 році доповідала Ольга Корнієвська – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З проблемними питаннями щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій допомагала розібратись Інна Чумакова – начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, ведення Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області.

А Валерій Коваль - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту - надавав консультації з питань перевірок ДПС, окреслив всі новації, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Представники малого та середнього бізнесу зазначили, що на меті підприємців нашої області є збагачення економіки нашого краю у тісному поєднанні з власне добробутом самих бізнесменів.

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.