Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко відвідала обласну лікарню
Анна Коваленко відвідала обласну лікарню, де завершилися роботи першої черги з реконструкції приймального відділення екстреної медичної допомоги.
Це одна з дев’яти опорних лікарень Чернігівщини, що у рамках проєкту «EMERGENCY» вже найближчим часом буде приведена у відповідність до європейських стандартів та забезпечена сучасним медичним обладнанням.
“Майже всі об'єкти готові, три з них - ще торік. П’ять перебувають на завершальному етапі будівництва. В нас є дедлайн - до кінця березня роботи мають бути завершені”, - наголосила очільниця області.
Щороку в обласній лікарні отримують високоспеціалізовану стаціонарну медичну допомогу більше 22,5 тис. пацієнтів. І важливо, щоб жителі області мали швидкий доступ до якісних медичних послуг цілодобово. За новими стандартами після закінчення реконструкції екстреним пацієнтам допомогу надаватимуть вже безпосередньо у приймальному відділенні до моменту переведення хворого в інший структурний підрозділ. Для цього тут передбачені загальномедична зона, процедурні кабінети, палати інтенсивної терапії, інфекційний та діагностичні блоки, лабораторія термінових аналізів.
Генеральний директор КНП “Чернігівська обласна лікарня” Андрій Жиденко поінформував про завершальний етап реконструкції та модернізації: облаштування кабінетів ангіографії, цифрової рентгенографії, оснащення сучасним якісним обладнанням лабораторій. Сьогодні у відділенні вже встановлений 160-зрізовий комп'ютерний томограф з програмним забезпеченням, що дозволяє отримувати зображення будь-яких органів і систем. Це один з дванадцяти томографів в Україні, що надаються лікарням в рамках проєкту «EMERGENCY».
Загальна кошторисна вартість об'єкта становить близько 18 млн грн, з яких 10,5 млн - кошторис другої черги робіт, запланованих на цей рік. Зокрема, ним передбачено утеплення фасаду терапевтичного корпусу, де знаходиться приймальне відділення. Зазначимо, що Офісом Президента України об’єкт реконструкції КНП «Чернігівська обласна лікарня» визнаний одним з найкращих в Україні.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression