Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:28:57

“На крилах надії” – у Чернігові

19.10.2012   08:40

У Чернігові розпочався П’ятий всеукраїнський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями “На крилах надії”.

“На крилах надії”

“На крилах надії”

На фестиваль, що проходитиме упродовж двох днів у Палаці для дітей та юнацтва, до Чернігова приїхали 165 учасників із 23 областей України.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська організація “Союз організацій інвалідів України” та Державна служба з питань інвалідів і ветеранів України.

Голова Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Володимир Маслаков вручив започатковані нещодавно відзнаки служби представникам Чернігова, серед них – голові організації інвалідів “Гіппократ” Валентині Фрол.

Учасників фестивалю також привітав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він назвав високою честю для міста приймати цей фестиваль.

“Чернігів має честь прийняти талановитих людей з усієї України, які знайшли нову віру і підтримку”, – сказав він. О.Соколов підкреслив, що міська влада опікується людьми з особливими потребами. У місті діє програма підтримки таких організацій, що кожного року фінансується з міського бюджету.

Таланти учасників фестивалю, які виступатимуть у різних жанрах, оцінюватиме журі на чолі з начальником управління культури міської ради Олегом Васютою. Кращі виступи будуть відібрані до святкового концерту в Українському домі з нагоди Міжнародного дня інвалідів, що відзначатиметься у грудні. Крім того, організатори запевнили, що всі учасники всеукраїнського фестивалю “На крилах надії” отримають дипломи і подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.