Корюківка: надзвичайники врятували чоловіка, який ледь не загинув через власну необережність
16 лютого о 12:53 до Служби порятунку "101" у м. Корюківка надійшло повідомлення про пожежу квартири на 4-му поверсі багатоповерхівки по вул. Бульварній, 16. Сусіди відчули запах диму у своїй квартирі та негайно зателефонували за номером "101".

За викликом на місце події прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 7 чоловік та двох одиниць спеціальної техніки. Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору за допомогою спецінструменту відкрили вхідні двері і в одній з кімнат на дивані відшукали сплячого чоловіка.
Рятувальники вивели 43-річного господаря із задимленого приміщення на свіже повітря. Від медичної допомоги чоловік відмовився.
Пожежу о 13:00 було локалізовано та о 13:10 остаточно ліквідовано. Вогнем пошкоджено диван та домашні речі. Причиною пожежі послужила необережність господаря під час куріння.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.