Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 07:28:04

Щодо нормалізації ситуації в пункті пропуску "Сеньківка", спричиненої погодними умовами. Офіційно

12.02.2021   16:32Агенцiя

Перед пунктом пропуску «Сеньківка», що на стику кордонів України, Білорусі та РФ на виїзд з України станом на 15.00 перебувало 120 вантажних автомобілів.

Щоб локалізувати ситуацію, яка склалася у зв'язку з погіршенням погодних умов, створено ситуаційну групу.

Крім того, з метою забезпечення безперебійної роботи пункту пропуску у складних погодних умовах, прикордонники Чернігівського загону організували тісну взаємодію із суміжними службами та правоохоронними підрозділами Чернігівської області.

До пункту пропуску «Сеньківка» в рамках взаємодії та вжиття відповідних заходів прибули перший заступник Голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний та начальник Управління превентивної діяльності Нацполіції Чернігівської області Олексій Дяговець.

Силами відділу прикордонної служби «Гірськ», на ділянці якого знаходиться пункт пропуску «Сеньківка», забезпечено цілодобову очистку від снігу смуги руху за пунктом пропуску, організовано на постійній основі роботу двох одиниць техніки з прибирання снігу. Розгорнуто мобільний пункт обігріву, здійснюється допомога водіям, які застряли в снігових заметах.

Також тривають роботи по розгортанню намету для обігріву та центру комунікації перед пунктом пропуску «Сеньківка». Там можна буде повідомити про проблеми, які можуть виникнути (відсутність пального, проблеми зі здоров'ям тощо).

Для забезпечення громадського порядку задіяні співробітники патрульної поліції.

Зауважимо, що сніговий покрив в прикордонні подекуди сягає понад пів метра, тому радимо подорожуючим, що планують поїздки найближчим часом, враховувати наявну інформацію та погодні умови.

Наразі черг легкових автомобілів в пунктах пропуску Чернігівщини не спостерігається.

Останні новини Чернігівщини

Понад 26 млн грн отримали від НСЗУ лікарні Чернігівщини за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021 року

Понад 26 млн грн отримали від НСЗУ лікарні Чернігівщини за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021 року 07:26

Лікування пацієнтів з COVID-19 оплачує Національна служба здоров’я. Для пацієнта медична допомога у стаціонарі безоплатна.

Держпродспоживслужба Чернігівщини посилює нагляд за дотриманням санітарного законодавства на об’єктах водопостачання

Держпродспоживслужба Чернігівщини посилює нагляд за дотриманням санітарного законодавства на об’єктах водопостачання 07:22

Протягом листопада на підконтрольних об’єктах ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівської області акредитованими лабораторіями досліджено 361 пробу питної води централізованого і децентралізованого водопостачання за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

Операція «Полісся». Учасники відпрацювали реагування на спроби масового прориву кордону на Чернігівщині

Операція «Полісся». Учасники відпрацювали реагування на спроби масового прориву кордону на Чернігівщині 07:21

2 грудня тактико-спеціальні тренування залучених до операції «Полісся» структур проходили на усій ділянці Чернігівського прикордонного загону.

На Чернігівщині відбулися навчання підрозділів системи МВС в рамках спецоперації «Полісся»

На Чернігівщині відбулися навчання підрозділів системи МВС в рамках спецоперації «Полісся» 07:15

На пункті пропуску «Нові Яриловичі» поблизу українсько-білоруського кордону поліцейські, прикордонники, нацгварійці, рятувальники, міграційна служба напрацювали ефективний алгоритм взаємодії у нестандартних ситуаціях, зокрема у випадку порушення кордону нелегальними мігрантами.

До людей з інвалідністю – з постійною увагою

До людей з інвалідністю – з постійною увагою 07:12

3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю.