Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 08:45:11

СБУ викрила оборудку із землями Національної академії аграрних наук

12.02.2021   16:22Агенцiя

На Чернігівщині Служба безпеки України попередила незаконне відчуження земель державного підприємства Національної академії аграрних наук України.

За даними досудового слідства, у 2017 році дослідне господарство подало до Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області документацію на реєстрацію земельної ділянки загальною площею 128 гектарів.

Під час подальшої процедури переведення землі у постійне користування підприємству було виявлено, що кадастровий реєстратор вніс несанкціоновані зміни в її конфігурацію. В інтересах приватних виробників сільгосппродукції посадовець штучно зменшив площу ділянки майже вдвічі. Такі дії дозволяли відчуження 52-х гектарів землі дослідного господарства та її передачу у приватну власність.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцями проживання та роботи реєстратора. Під час слідчих дій вилучено комп’ютерну техніку, чорнові записи та електронні ключі доступу до баз Держгеокадастру, які долучено до матеріалів справи.

Розслідування здійснюється за ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та інших осіб, причетних до оборудки.
Заходи із викриття проводилися за координації Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з УСБУ в Чернігівській області, Нацполіцією, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Пресцентр СБУ

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини