Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж та відбуксирували 23 одиниці техніки
Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 5 пожеж у житловому секторі громадян.
Внаслідок цього одна людина загинула у с. Журавка, що на Варвинщині, ще одна травмована у с. Паливода на Ніжинщині. Вогнем пошкоджено 3 житлових будинки та одна господарча будівля.
Причиною пожеж послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем та порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.
Крім того, рятувальники 17 разів залучались для проведення робіт із буксирування транспортних засобів, які через ускладнення погодних умов потрапили у снігові замети.
В результаті проведених заходів вивільнено 23 одиниці техніки, зокрема 2 шкільні автобуси, автомобіль швидкої медичної допомоги, 16 вантажних та 4 легкові автомобілі, надано допомогу 36 особам.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).