Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 14:24:58

Керівники облради відвідали Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського

11.02.2021   09:35Агенцiя

Олена Дмитренко та Ніна Лемеш продовжують знайомитися з комунальними установами та закладами Чернігівщини.

Голова обласної ради Олена Дмитренко та перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш побували в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського.

Олена Дмитренко та Ніна Лемеш зустрілися з колективом та оглянули один із трьох корпусів комунального закладу, що знаходиться у Чернігові по провулку Коцюбинського, 4.

Ректор інституту Анатолій Заліський розповів, що цей вищий навчальний заклад створений розпорядженням голови обласної державної адміністрації у 2001 року і є правонаступником обласного інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників освіти, який був заснований ще аж у 1939 році.

За словами Анатолія Заліського, на сучасному етапі головне завдання інституту – це сприяння професійному розвитку вчителя, адже головною метою діяльності закладу є наукове і методичне забезпечення системи післядипломної педагогічної освіти області, підвищення кваліфікації та перепідготовка керівних кадрів і педагогічних працівників освіти, здійснення на базі освітніх закладів теоретичних і прикладних досліджень у галузі освіти та впровадження у практику освітньої системи.

Окрім вдосконалення педагогічної майстерності, поглиблення професійних знань та уміння освітяни Чернігівщини на базі цього закладу мають можливість отримати іншу спеціальність на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня.

Викладачі інституту організовують і проводять тематичні вебінари, різноманітні конкурси, творчі групи та інші заходи, які покликані підвищити фахову майстерність освітян. План роботи цього закладу включає атестацію педагогічних працівників, інноваційну освітню діяльність, моніторинг якості освіти, роботу з обдарованими дітьми та інші багатовекторні напрямки. В їх числі методична допомога вчителям при викладанні предметів та впровадженні Державних стандартів Нової української школи, під час дистанційного навчання учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій, а також розробки для організації з інклюзивного навчання та удосконалення роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

Крім того, науково-педагогічні працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського мають численний науковий доробок.

Оглядаючи аудиторії інституту, Олена Дмитренко та Ніна Лемеш переконалися, що крім ошатного ремонту з новими меблями, енергозберігаючими вікнами приміщення обладнані сучасними технічними засобами для впровадження в навчальний процес перспективних педагогічних і інформаційних технологій. Серед розмаїття засобів, покликаних зробити уроки наглядними та цікавими, увагу поважних гостей привернула документ-камера. Цей особливий вид електронного обладнання може стати у нагоді не лише освітянам і призначений для відображення у збільшеному вигляді на спеціальному екрані на велику аудиторію будь-яких предметів чи документів.

Під час зустрічі дипломовані педагоги Олена Дмитренко та Ніна Лемеш цікавилися у колег новаціями освітньої сфери, сучасними методиками викладання, змістом Нової української школи та етапами реформування галузі.

Голова обласної ради Олена Дмитренко та перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш загалом позитивно відзначили напрацювання колективу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського та ефективне використання наявних ресурсів для вдосконалення матеріально-технічної бази комунального закладу.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .