Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 15:00:50

Черговий пілотний проєкт Збройних сил України проходитиме в Чернігівському ОТЦК та СПІ

11.02.2021   08:34Агенцiя

“Мета, цілі та завдання, порядок організації та проведення “пілотного проекту” щодо організації роботи із сім’ями військовослужбовців за стандартами НАТО” і участь в ньому територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області» - саме такою була тема конференції, яка проводилась в установі 9 січня.

В конференції взяли участь  представники обласної установи, офіцери управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та центру морально-психологічного забезпечення ЗС України, військові комісари та соціологи ТЦК та СП області,  органів державної влади і місцевого самоврядування Чернігова та Чернігівського району.
   
Заступник військового комісара підполковник Вадим Лільчицький за допомогою сучасних технічних засобів фахово та ґрунтовно роз’яснив присутнім мету та строки проведення «пілотного проекту» і як досвідчений практик закцентував увагу присутніх на можливих проблемних питаннях, як можуть виникнути.
 
Представники Генерального штабу Збройних Сил України довели присутнім про досвід співпраці та комунікації військових частин із сім’ями відповідних військовослужбовців в країнах альянсу.
   
Жваву дискусію викликало питання щодо можливих змін посадових обов’язків соціологів, під час якої присутні розповіли про своє бачення даного питання.
 Наприкінці конференції підполковник Вадим ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ подякував всім за участь на наголосив на тому, що «… це не перший «пілотний» проєкт, що проводиться  на Чернігівщині. У нас є досвід, фах, бажання і всі можливості, які мають бути для його вдалого завершення».

Відділ морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського обласного ТЦК та СП

 

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .