Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:36:15

Рятувальники ДСНС вивільнили із заметів 8 транспортних засобів та прибрали повалене на дорогу дерево

10.02.2021   11:34Агенцiя

Упродовж минулої доби рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області у складі 20 чоловік особового складу та 8 одиниць спеціальної техніки 7 разів залучалися до надання допомоги водіям по вивільненню транспортних засобів, що потрапили у снігові замети, а також проведення робіт з прибирання поваленого на проїжджу частину дерева.

Надзвичайники вивільнили 6 вантажних автомобілів, що застрягли біля сіл Рожнівка, Узруй, Світличне, Політрудня, Киїнка на Ічнянщині, Новгород-Сіверщині, Варвинщині, Городнянщині та Чернігівському районі.

Біля с. Українське на Куликівщині надзвичайники дістали з кювету легковик, а у м. Прилуки вивільнили автомобіль швидкої медичної допомоги.

Крім того, Ріпкинські рятувальники провели роботи з прибирання дерева, яке впало на проїжджу частину біля с. Трудове.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини