Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 2 неповнолітніх дітей та 82 рази залучалися до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 1 по 8 лютого щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 197 чоловік особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 40 пожеж, 33 з яких виникло в житловому секторі громадян, 2 на транспорті та 5 інших.
7 лютого у м. Новгороді-Сіверському під час пожежі житлового будинку врятовано 2 неповнолітніх дітей, проте внаслідок дії небезпечних факторів вогню підлітки отримали термічні опіки тіла ІІІ-IV ступенів, а також опіки верхніх дихальних шляхів та отруєнням чадним газом і доставлені до реанімаційного відділення Чернігівської обласної лікарні.
Нажаль, 5 лютого у м. Чернігові внаслідок власної необережності під час куріння загинула 81-річна жінка, а 6 лютого у с. Заудайка на Ічнянщині через порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів загинула 91-річна власниця помешкання.
Фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 76 мм та мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни, виявлені на Ічнянщині та Срібнянщині.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 40 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.