Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 09:16:08

Водій з ознаками алкогольного сп’яніння вчинив ДТП

06.02.2021   11:50Агенцiя

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – легковик збив дорожній знак. Водій може бути п’яним. За вказаною адресою направили один з екіпажів патрульної поліції.

Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що на перехресті вулиць Космонавтів та Доценка 31-річний водій автомобіля ЗАЗ не впорався з керування та наїхав на дорожній знак.

Під час спілкування з кермувальником охоронці порядку помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин не заперечував та погодився пройти огляд у медичному закладі. Результат виявився позитивним – алкогольне сп’яніння.

Інспектори склали на водія кілька адмінматеріалів, а саме: за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Транспортний засіб доправлений на арештмайданчик.

За кілька годин після автопригоди громадянин за підтримки кількох товаришів намагався потрапити на територію спецмайданчика під приводом повернути свій автомобіль, вилучений після ДТП. Чоловік погодився прийти іншим разом лише після втручання поліції.
 
Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини