Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 09:37:16

Голова Чернігівської ОДА підписала меморандум про співпрацю щодо підвищення зарплат з керівництвом компанії "Пожмашина"

06.02.2021   09:43Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко погодила з керівництвом компанії «Пожмашина» створення сприятливих умов для підвищення заробітної плати працівників та організації нових робочих місць.

Очільниця ОДА сприятиме вирішенню проблем, які стримують збільшення виробництва на підприємстві.

За словами Анни Коваленко, її сьогоднішній візит – важливий крок в одному з трьох напрямків проєкту виведення Чернігівщини в топ-10 за рівнем середньої заробітної плати в Україні. Адже багато років поспіль область є аутсайдером за цим показником. Як раніше зазначала Анна Коваленко, головними напрямками в цьому питанні є активізація роботи контролюючих органів щодо легалізації  бізнесу та зарплат, підняття розміру виплат у бюджетній сфері та діалог з найбільшими роботодавцями щодо створення нових робочих місць з рівнем зарплати вище середнього по країні.

Гарантом цих намірів стало підписання відповідного тристороннього меморандуму між обласною адміністрацією, підприємством та Федерацією роботодавців України, що долучилася до проєкту підвищення зарплат в області.

"Я вважаю, що ми маємо підтримувати та ставити за взірець такі підприємства, що здатні виплачувати до ста мільйонів гривень заробітної плати та до п'ятдесяти мільйонів податків на рік за сприятливих для виробництва умов", - наголосила Анна Коваленко.

В розмові зі сторонами-підписантами меморандуму голова Чернігівської ОДА висловила вдячність Федерації роботодавців України та заявила про готовність залучати до співпраці й інші об’єднання підприємців як обласного, так і національного рівнів.

Нагадаємо, що 1 лютого в Чернігівській ОДА відбулась розширена нарада щодо рівня життя та розміру середньої заробітної плати в області.  Анна Коваленко дала доручення структурним підрозділам обласної адміністрації розробити комплекс заходів для подолання кризових явищ, які стримують зростання рівня життя мешканців Чернігівщини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.