Надзвичайники вивільнили 2 вантажівки, що потрапили у складні ділянки доріг
4 лютого о 10:25 до Служби порятунку "101" у м. Мена надійшло повідомлення про те, що на 77-му км автодороги Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч біля с. Покровське водій вантажного автомобіля "DAF" не впорався з керуванням і з’їхав у кювет. В результаті події причепом частково було перекрито ділянку автошляху.
Для надання допомоги було залучено черговий караул 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Мена у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки.
Рятувальники пожежно-рятувальним автомобілем підвищеної прохідності за допомогою тросу відбуксирували транспортний засіб з кювету та звільнили дорогу для подальшого руху транспорту.
О 10:55 рятувальники 8-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Сновськ залучалися до надання допомоги з вивільнення вантажного автомобіля "VOLVO", що на одній з вулиць районного центру застряг на узбіччі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.