Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 13:42:24

Чернігівською обласною прокуратурою підведено підсумки роботи у 2020 році

04.02.2021   07:55Агенцiя

3 лютого під головуванням керівника обласної прокуратури Сергія Василини відбулася розширена оперативна нарада, на якій підведено підсумки роботи у 2020 році та визначено основні завдання на наступний період.

Акцентуючи увагу на найважливіших результатах прокурорів, Сергій Василина зазначив, що завдяки ефективній координації діяльності всіх правоохоронних органів у сфері протидії злочинності в цілому вдалося досягти певних позитивних зрушень.

Керівник прокуратури наголосив, що значна увага у минулому році приділена виявленню фактів збуту наркотичних засобів. При зменшенні загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень у цій сфері у 2020 році виявлено 141 факт збуту проти 103 у 2019 році.

Зокрема, до суду прокурорами передано 40 обвинувальних актів за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), у тому числі 4 щодо організованих злочинних груп.

Окремо Сергій Василина зупинився на протидії корупційним кримінальним правопорушенням. Він проінформував, що у 2020 році до суду скеровано 70 обвинувальних актів у справах цієї категорії проти 32 у 2019.

Також очільник відомства розповів про досягнення на інших напрямах прокурорської діяльності.
Із доповідями стосовно підсумків року та пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності виступили перший заступник та заступники керівника обласної прокуратури.

Звіти та пояснення на нараді надали керівники місцевих прокуратур та начальники окремих структурних підрозділів обласної прокуратури.
Наприкінці Сергій Василина відмітив, що очікує від колективу результатів на пріоритетних напрямах, які визначені Генеральним прокурором у 2021 році.

Особливої уваги, з урахуванням специфіки регіону, на його думку, слід приділити протидії злочинам у сфері земельних правовідносин, екології і незаконного використання природних ресурсів; злочинам у бюджетній сфері; кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством та протидії організованій злочинності.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .