Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 15:32:14

Служба судової охорони Чернігівщини підсумувала результати роботи за січень

03.02.2021   10:50Агенцiя

2 лютого судові охоронці Чернігівщини провели нараду щодо підбиття підсумків діяльності в січні 2021 року.

Нарада відбулася під головуванням начальника ТУ ССО у Чернігівській області, полковника Служби Олександра Рибака за участі профільних заступників, керівників підрозділів, служб та відділів.

Засідання почали з приємного – Олександр Рибак присвоїв чергові спеціальні звання сімом співробітникам управління. Він привітав судових охоронців з підвищенням і побажав не зупинятися на досягнутому.

- Традиційно розпочинаємо рік з планування та підготовки робочих документів, якими регламентуватиметься діяльність теруправління.
Водночас, наша задача – не тільки втілення планів, а й реальна оцінка якості їх виконання. У нашій роботі не може бути місця формалізму. Маємо детально проаналізувати, зробити роботу над помилками і в подальшому їх не допускати, - звернувся до присутніх Олександр Рибак.

В основному блоці заслухали доповіді щодо результатів діяльності кожного напрямку Служби.

Про стан професійної підготовки звітував заступник начальника Олег Головешко. Так, упродовж січня були організовані та проведені курси по спецпідготовці вперше призначених на посади співробітників. Комісія визначила рівень знань та умінь зі спеціальної та вогневої підготовки.

На належному рівні проведені заняття зі співробітниками з резерву 2 черги під час посиленого варіанту несення служби в період новорічних свят. Окрему увагу приділено організації тактико-спеціальних навчань спільно з суб’єктами взаємодії. У планах - впродовж січня-лютого провести тренування в усіх судах, які перебувають під охороною теруправління.

Щодо стану службової діяльності доповів заступник начальника (зі служби) Валерій Голець. Загалом під охороною теруправління перебуває 11 об’єктів системи правосуддя області, де в середньому щодобово несуть службу 33 співробітника.

Упродовж січня було забезпечено безпеку понад 3,6 тис судових засідань, через які пройшли близько 7,1 тис осіб. Вилучено 53 заборонених предмета. Більше половини - 53% - ножі, 26% - сльозогінні балончики. Найбільше небезпечних предметів вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 23 та Новозаводському райсуді – 9.
З питань тилового та логістичного забезпечення виступив заступник начальника Сергій Паніматченко. Серед основних завдань - доукомплектація особового складу формою та речовим майном, списання витрачених матеріалів, забезпечення належної експлуатації автомобільної техніки тощо.

Під час наради визначили кращі структурні підрозділи та окреслили пріоритетні напрямки та завдання на лютий 2021 року.

- Січень видався доволі складним, але ми впоралися з поставленими завданнями. Паралельно з нашими ключовими обов'язками, пов'язаними із забезпеченням охорони об’єктів системи правосуддя, ми вирішили низку технічних та організаційних питань з удосконалення роботи управління. Спільними зусиллями та завдяки високій відповідальності кожного співробітника нам вдалося досягти вагомих результатів. Не збавляємо темпів і продовжуємо працювати, - підсумував нараду Олександр Рибак.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .