Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 01:55:16

Виявлено 13 нових випадків COVID-19

02.02.2021   18:41Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 лютого в області зафіксовано 13 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у восьми ніжинців, чотирьох жителів Сосницького району та одного – Прилуцького. З них двоє хворих на госпіталізації.

На жаль, маємо шість летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли  57-річний чоловік з Варви, 79-річний чернігівець, 83-річний – зі Сновського району, 49-річний – з Борзнянського та 80-річна жінка із Сосницького. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19, померла 74-річна жителька Сосницького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Ще 73 пацієнти в області одужали від COVID-19. У Чернігові одужали вісім осіб, у Сосницькому - семеро, у Ніжині та районах Козелецькому, Ріпкинському - по шестеро, в Ічнянському, Семенівському та Корюківському - по 5, у Варвинському та Ніжинському - по четверо, у Борзнянському, Менському, Носівському та Прилуцькому - по троє, у Сновському - двоє, у Бахмацькому, Новгород-Сіверському та Чернігівському - по одному. З них 17 перебували на госпіталізації, решта лікувалася амбулаторно.

Загалом на Чернігівщині 33 903 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 26 628 пацієнтів одужало;
– 6 325 — лікується амбулаторно;
– 322 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 563 летальних випадків;
– 65 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 900 тестувань.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression