Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 12:26:18

Прилуки: новий склад виконавчого комітету розпочав свою роботу

02.02.2021   16:22Агенцiя

2 лютого у сесійній залі міської ради відбулося перше засідання оновленого виконавчого комітету Прилуцької міської ради. Під головуванням міського голови Ольги Попенко члени виконавчого комітету розглянули 10 питань порядку денного, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, для організації подальшої роботи на засіданні перш за все затвердили регламент роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради (8 скликання). З даного питання присутніх інформувала керуюча справами виконавчого комітету Тетяна Малоголова.

Про стан виконавської дисципліни та роботу з документами в управліннях та відділах міської ради у 2020 році доповіла начальник загального відділу міської ради Лариса Чайка. Заслухавши інформацію члени виконавчого комітету ухвалили рішення, яким визнали роботу в управліннях та відділах міської ради з виконання законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, документів Верховної Ради України, доручень і розпоряджень голови обласної державної адміністрації та міського голови задовільною.

Начальник відділу організаційної роботи міської ради Антоніна Петрик поінформувала присутніх про стан організаційної роботи в управліннях та відділах Прилуцької міської ради у 2020 році. Зазначила, що робота відділів міської ради у 2020 році здійснювалась з дотриманням Регламенту роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради та Інструкції з діловодства в Прилуцькій міській раді та її виконавчих органах при підготовці проєктів рішень виконавчого комітету міської ради.

З питання “Про стан розгляду звернень суб’єктів господарської діяльності, громадян стосовно надання адміністративних послуг за підсумками 2020 року” інформувала членів виконавчого комітету начальник управління адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Прилуки) Прилуцької міської ради Світлана Дурдас.

Зазначила, що відповідно до міжнародної програми «U-LEAD з Європою» нове приміщення ЦНАПу вже забезпечено необхідним обладнанням, інформаційними матеріалами та стендами, проте для остаточного переїзду посадовці чекають на нові меблі та підключення програмного забезпечення і  системи електронної черги з надання послуг. Наразі у оновленому приміщенні по вулиці Івана Скоропадського розпочато роботи зі встановлення протипожежної безпеки та системи відеоспостереження.

Нагадаємо, що управління адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Прилуки) Прилуцької міської ради наразі надає 189 послуг для мешканців територіальної громади. Водночас, міський голова Ольга Попенко наголосила на покращенні комунікації персоналу ЦНАПу з населенням.

Ще раз нагадаємо гафік роботи Центру надання адміністративних послуг м. Прилуки, розташованого за адресою: вул. Київська, буд. 281 А,
    понеділок з 08.00 до17.00 (без перерви на обід)
    вівторок з 08.00 до17.00 (без перерви на обід)
    середа з 08.00 до17.00 (без перерви на обід)
    четвер з 08.00 до 20.00 (без перерви на обід)
    п’ятниця з 08.00 до17.00 (без перерви на обід)
    субота з 08.00- до16.00 (без перерви на обід)
    неділя, святкові та неробочі дні - вихідний день.

Також члени виконавчого комітету розглянули наступні питання:

    Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Прилуцької міської ради у 2020 році

    Про заходи Прилуцької міської ради з виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та ґарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

    Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 29 січня 2019 року № 31 «Про затвердження плану заходів з реалізації у місті Прилуки Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року»

    Про хід виконання рішень виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 20 листопада 2012 року №521 «Про затвердження міського плану заходів щодо виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» в місті Прилуки на період до 2020 року» та від 2 липня 2019 року № 245 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 20 листопада 2012 року №521 «Про затвердження міського плану заходів щодо виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» в місті Прилуки на період до 2020 року»

    Про початок проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

    Про збільшення балансової вартості об’єкту комунальної власності територіальної громади міста Прилуки

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили по них відповідні рішення.

Міський голова Ольга Попенко подякувала членам виконавчого комітету за плідний початок роботи нового складу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради  

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.