Виявлено фальсифіковану горілку на майже 400 тис грн
Під процесуальним керівництвом обласної прокуратури слідчими слідчого управління ГУ ДФС у Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення та збуту алкогольної продукції (ч. 3 ст. 204 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що група мешканців міста Чернігова організувала діяльність з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів та подальший їх продаж через торгівельні мережі області, а також мережу «Інтернет», зокрема шляхом розміщення оголошень в закритих групах мобільних додатків миттєвих повідомлень «Viber» та «WhatsApp».
На підставі ухвал Новозаводського районного суду м. Чернігова, 29.01.2021 слідчими та оперативними співробітниками фіскальної служби проведено 10 обшуків приміщень та транспортних засобів, які використовувались для виготовлення, накопичення та транспортування незаконно виготовленої алкогольної продукції.
За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено:
• 1080 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв в скляній тарі та в тарі «bag-in-box», без марок акцизного податку, орієнтовною вартістю 195 тис. грн.
• 940 літрів спирту орієнтовною вартістю 190 тис. грн.
• пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту, спиртометри, лійки, обладнання для виготовлення алкогольних напоїв, фурнітура орієнтовною вартістю 15 тис. грн.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 400 тис. грн.
Рішення у провадженні буде прийнято після проведення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів.
Слідство за вказаним фактом триває.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57
Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.
Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35
Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).