Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 04:27:02

Виявлено 17 нових випадків COVID-19

01.02.2021   18:52Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 лютого в області зафіксовано 17 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 15 чернігівців та двох жителів Менського району. З них п’ятеро осіб на госпіталізації.

На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19 помер 70-річний житель Прилуцького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 197 хворих. З них 48 чернігівців, 19 ніжинців, 21 житель Новгород-Сіверського району,14 – Чернігівського, 13 – Ріпкинського, 12 – Сосницького, 11 – Менського. Вісім одужавших у Варвинському районі, троє – у Бахмацькому, по чотири – у Корюківському, Семенівському, Носівському та Сновському, по сім – у Козелецькому і Прилуцькому, по шість – у Ічнянському й Ніжинському. По два одужавших у Прилуках, Бобровицькому та Борзнянському районах. З них 19 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 33 890 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 26 555 пацієнтів одужало;
– 6 372 — лікується амбулаторно;
– 341 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 558 летальних випадків;
– 64 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 600 тестувань.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини