Судові охоронці провели тактико-спеціальне навчання спільно з силовиками та рятувальниками Ріпкинщини
У п'ятницю, 29 січня, співробітники судової охорони Чернігівської області провели комплексне навчання з відпрацювання навичок попередження та протидії можливим загрозам громадського порядку в суді.
Навчання відбулись під загальним керівництвом начальника ТУ ССО у Чернігівській області Олександра Рибака. До участі долучилися керівники та особовий склад суб'єктів взаємодії, які забезпечують безпеку життєдіяльності громадян – районні відділення СБУ, Нацполіції, ДСНС.
Професійний вишкіл організували на базі Ріпкинського районного суду.
- Перед нами стоїть завдання підготувати особовий склад для розв'язання будь-яких ситуацій, які можуть виникнути в процесі судових розглядів, або в позаробочий час судових установ. Аби в реальному житті захистити тих, для кого служба судової охорони була створена. Сьогоднішні навчання наочно показали наскільки важливою є скоординованість дій усіх служб, які відповідають за безпеку громадян, - наголосив Олександр Рибак.
Цього разу судові охоронці підійшли до тренувань комплексно. План заходів включав 5 можливих надзвичайних або позаштатних ситуацій у суді.
У повному екіпіруванні охоронці Феміди спільно з ДСНС відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення пожежі на об'єкті охорони та навички використання протипожежної засобів.
Далі стримували радикально налаштованих осіб, припиняли прояви неповаги до суду та провели затримання агресивно налаштованих осіб з подальшою передачею працівникам поліції.
Останнім практичним блоком стало відпрацювання дій наряду на пункті пропуску у разі раптового нападу з використанням холодної та вогнепальної зброї.
У планах служби - провести ряд подібних навчань в інших судах області.
Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.
Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.