Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 21:43:29

Відмінний результат чернігівських розвідників. ФОТО

17.10.2012   13:20

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ”, що дислокується в Чернігові, тривають контрольні заняття за 2012 рік. До них залучається сто відсотків особового складу.

Заступник начальника центру підполковник Дмитро Бородавко зазначив, що головна увага під час проведення контрольних занять приділяється перевірці особистого рівня професійної та бойової підготовки військовослужбовців.

Розпочались контрольні занятті зі стройового огляду та виконання елементів стройової підготовки, у тому числі й зі штатною зброєю.
Солдати, сержанти і офіцери виконували тестові завдання з технічної, тактико-спеціальної, спеціальної, мобілізаційної підготовки, військових статутів Збройних Сил України, основ захисту державної таємниці тощо. Одним з елементів спеціальної підготовки було практичне виконання нормативів на навчально-бойових постах.

Заняття з вогневої підготовки розвідників проводились на полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що поблизу селища Гончарівське. Тут військовослужбовці виконували вправи контрольних стрільб з пістолета Макарова і автомата Калашникова. Про високу підготовку військовослужбовців свідчать результати стрільб. Розвідники довели свою майстерність, адже сто відсотків особового складу впоралися з вогневими завданнями тільки на “відмінно” і “добре”. А найкращі результати продемонстрували підполковники Володимир Тимошенко, Олександр Загривий, майор Лариса Біла і капітан Віктор Демченко.

Також розвідники успішно склали заліки з фізичної підготовки. Поряд з підтягуванням на перекладині, бігом на сто метрів, кросом на 1 і 2 кілометри, військовослужбовці долали спеціальну смугу перешкод. Складність виконання цього нормативу полягала в тому, що після проходження всіх перешкод кожен розвідник повинен був виконати спеціальне завдання на штатній апаратурі.

Начальник фізичної підготовки і спорту центру майор Дмитро Артеменко розповів, що в цьому році рівень фізичної підготовки військовослужбовців значно зріс, про що свідчать результати контрольних занять.

У частині є спортивний майданчик, спортзал з тренажерами, діють секції з армспорту, важкої і легкої атлетики, рукопашного бою тощо. Періодично проводяться змагання на першість частини з міні-футболу й волейболу. Центр майже на 100 відсотків укомплектований контрактниками, тож головна увага приділяється особистій підготовці.

Підполковник Дмитро Бородавко підсумував:
– Військовослужбовці центру до контрольних занять добре підготувались, поставились до складання іспитів з відповідальністю, тому і результати ми отримуємо хороші. А солдат Ольга Ніколаєнко, старші солдати Дмитро Марченко, Лариса Каравай, капітан Олександр Великодній та майор Олександр Калюжний за високий рівень підготовки взагалі заслуговують на заохочення.

Останні новини Чернігівщини

По 6 годин без електрики: жителів Чернігівщини попереджають про триваліші відключення 14:37

Від 24 червня на Чернігівщині НЕК "Укренерго" ввело більші норми обмежень електропостачання. Відповідно графіки погодинних відключень стали частішими.

На Чернігівщині пошкоджено 68 об'єктів медзакладів та 8 зруйновано вщент

На Чернігівщині пошкоджено 68 об'єктів медзакладів та 8 зруйновано вщент 14:25

За час повномасштабної війни, розв’язаної росією, чимало обʼєктів української медичної інфраструктури пошкоджено або зруйновано вщент ворогом. Йдеться про лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо.

Концерт хору ім. Бортнянського до свята Трійці 14:12

У день великого християнського свята, 23 червня 2024 року, концертну програму “До Дня Святої Трійці” представив Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру.

Світ неперевершених дитячих суконь від Тетяни Клименко 12:20

Її сукні для дівчаток - це симбіоз унікальності, вишуканості, краси, зручності та високої якості.

Чернігівський спортсмен здобув бронзу на чемпіонаті Європи з плавання 12:15

Представник Чернігівської області Арсеній Ковальов виборов бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з плавання та встановив новий рекорд України в комбінованій естафеті 4х100 м серед чоловіків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини