Відбувся пам’ятний захід до 103-ї річниці подвигу героїв Крут
29 січня вже традиційно на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до 103-ї річниці подвигу юних оборонців України.
Це був тридцятий, ювілейний захід в новітній історії нашої держави. Адже саме 29 січня 1991 року відбулося перше публічне вшанування подвигу української молоді.
Вклонитися пам’яті Героїв Крут зібралися ветерани АТО/ООС, школярі та студенти, курсанти військових навчальних закладів із Києва та Львова, представники органів влади та громадськості.
У бою під Крутами оборонці української державності отримали переконливу воєнну перемогу. Наступ ворога було зупинено і здійснено організований відступ. Більшовицькі частини втратили боєздатність на чотири дні. Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Берестейський мирний договір, який врятував молоду українську державність.
Карантинні обмеження, що тривають в Україні, внесли свої корективи у проведення меморіальних заходів, але не змогли спинити всіх тих, кому небайдужа пам’ять українських героїв.
Пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність Української держави учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Монументу. Відбулася заупокійна літія.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.