Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 16:53:57

Двоє митників постануть перед судом за отримання неправомірної вигоди

29.01.2021   07:51Агенцiя

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури 27 січня 2021 року до суду скеровано обвинувальний акт стосовно заступника начальника митного поста та його спільника – головного державного інспектора.

Їх прокуратура обвинувачує у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди).

За даними слідства, в листопаді минулого року правоохоронці з метою власного незаконного збагачення вимагали та отримали неправомірну вигоду в сумі 18000 грн. від громадянина за не створення штучних перешкод та здійснення митного оформлення товару.

Керівника та його підлеглого було викрито під час проведення контролю за вчиненням злочину при отриманні неправомірної вигоди безпосередньо на робочому місці.

Тепер працівники митниці постануть перед судом за скоєне.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.

Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37

30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.

Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54

1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.