Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:40:25

Від Чернігівщини обрано представників до складу експертних груп Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України

28.01.2021   10:09Агенцiя

Проблемні питання розвитку малого та мікробізнесу і напрацювання пропозицій щодо їх вирішення обговорили 27 січня на розширеному засіданні робочої групи в ОДА.

У ході зустрічі заступник голови облдержадміністрації, заступник голови робочої групи, Олександр Савченко зазначив, що  22 січня відбулося перше засідання Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України, в якому взяла участь представниця від Чернігівської області Ірина Березинець, голова ГО «Сяйво Сіверщини».

- Під час засідання було ухвалено рішення щодо залучення експертів з робочої групи при ОДА для об’єктивного аналізу та напрацювання пропозицій за напрямками впорядкування використання реєстраторів розрахункових операцій, розширення інструментів спрощення адміністрування та застосування ІТ-технологій, лібералізація у сфері трудових відносин та регулювання нагляду за якістю непродовольчих товарів, - поінформував присутніх  Олександр Савченко.

На виконання даного рішення, підприємці, шляхом голосування, обрали представників від області, які будуть входити до складу експертних груп Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва, утвореної при Президентові України. Отже, до експертної групи, яка займатиметься питаннями застосування розрахункових операцій та оптимізації податкового і бухгалтерського обліку для ФОПів запропонували включити Ірину Березинець та Світлану Жимолостнову, щодо питань цифровізації та розвитку підприємництва - Віктора Величка, щодо кадрового обліку та соцзахисту Марину Паянок, щодо збалансування відповідальності ринкового нагляду - Юрія Цигипу.

Також під час наради, представники контролюючих служб та установ області поінформували підприємців щодо актуальних змін податкового законодавства, механізму проведення перевірок та інших нагальних питань.

Зокрема, про проведення заходів контролю та превентивної діяльності поінформував присутніх Юрій Павлішен, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області зазначивши, що всі перевірки здійснюються з розумінням до бізнесу, без тиску та  в межах чинного законодавства.

Про зміни податкового законодавства для підприємців та проблемні питання, які виникають в ході їх реалізації, зокрема, щодо  обліку доходів платниками спрощеної системи оподаткування повідомила Ольга Корнієвська, заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Підсумовуючи засідання, Олександр Савченко, наголосив, що діалог між владою та підприємцями має підтримуватись постійно, додавши, що ОДА продовжуватиме активно співпрацювати та підтримувати місцевий бізнес.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ